URODA

Jak zapuścić włosy ? Kilka prostych trików

Zbliża się czas w którym to zimowe okrycia głowy wędrują na dno naszych szaf. Dla jednych to spełnienie marzeń zaś dla innych to powracający koszmar. Borykasz się z odnową swoich włosów i nie widzisz efektów ? Masz wrażenie że twoje włosy stanęły w miejscu ? Zastanawiasz się co jeszcze możesz zrobić ? Odpowiadam krótko: głowa do góry. Wystarczy, że dostosujesz się do kilku porad a  już niebawem cieszyć się będziesz idealną długością swoich włosów. Pamiętajcie, że sukces nie polega tylko na wklepywaniu maseczek odżywczych na zewnątrz włosa ale również pamiętać trzeba o pielęgnacji wewnętrznej.

Porada numer 1

Unikaj używania codziennie: suszarki ,lokówki, prostownicy. Stosowanie tych urządzeń bardzo osłabia strukturę włosa. Stylizacja  z użyciem ciepła zdecydowanie jest odradzana.

zdjęcie

Porada numer 2

Pij dużo wody. Dzięki niej nawadniasz swój organizm ( działa to oczywiście na twoją korzyść )

Porada numer 3

Pozwól sobie na więcej snu. Twoje włosy zyskają więcej czasu na regenerację.

2141719336

Porada numer 4

Mniej stresu. Nie pozwól by ten stan przejął kontrolę nad Twoim życiem.

Porada numer 5

Dieta. To bardzo ważny element w procesie regeneracji włosów. Tak jak wspomniane było wyżej odbudowę zacząć trzeba od środka.

thumb2_6_1712_0

Porada numer 6

Witamina H wpływa idealnie na cebulki włosowe, dzięki niej szybko zaobserwujesz zmiany. Zapobiega rozdwajaniu i wybadaniu włosów. Witamina ta opóźnia proces siwienia włosów.

Porada numer 7

Masaż głowy. Działa kojąco ale również poprawia ukrwienie. Sprawia, że cebulki włosowe szybciej rosną.

Romantyczny-masaz-glowy

Porada numer 8

Używanie naturalnych olejków do włosów. Zalecane są Olejki kokosowe, arganowe, słonecznikowe. Omijaj preparaty które mają w swoim składzie składniki silikonowe bądź parabeny.

Porada numer 9

W swoich posiłkach stosuj dużo warzyw i owoców. Mile widziane są orzechy i nasiaona.

www.swiatkwiatow.pl_

 

Porady nie są opisane przez specjalistę. Artykuł powstał na podstawie własnych doświadczeń oraz zaczerpnięty z innych źródeł.

 

 

Previous Post Next Post

You Might Also Like